Články

Profil firmy

Kdo jsme?
Společnost LeasePlan byla založena v Nizozemí a zabývá se správou vozidel a vozových parků soukromých firem i státních institucí. Hlavními službami, které jsou poskytovány klientům, jsou operativní leasing a komplexní správa vozových parků.

LeasePlan v České republice
Česká pobočka společnosti LeasePlan byla založena v roce 1995. S téměř 20 000 spravovanými vozidly je jedničkou na českém trhu operativního leasingu. Má stovku zaměstnanců, kteří se starají o spokojenost tisíce klientů.

LeasePlan ve světě
Historie společnosti sahá až do roku 1963, kdy byla založena v Nizozemí. V současné době působí ve třiceti zemích, kde vždy zaujímá jednu z prvních tří pozic na trhu. Stará se o 1 milion 300 tisíc vozidel
a zaměstnává více než 6 000 profesionálů v oboru.

Společnost LeasePlan Corporation N. V. je vlastněna konsorciem dvou firem – Volkswagen Bank GmbH a Fleet Investmens B. V., přičemž obě společnosti mají podíl 50 %.

It´s easier to LeasePlan...
...pro nás není jen prázdnou frází, ale slibem, který dáváme svým zákazníkům. Pro nás znamená, že se neustále snažíme nacházet způsoby, jak zlepšovat naše služby tak, aby správa vozového parku byla pro vás, naše klienty, opravdu co nejjednodušší.

...je příslib naší značky. Toto heslo říká našim klientům, co mohou očekávat, pokud si vyberou naše služby.

...je příběh naší značky. Vysvětluje, jak využíváme svých znalostí a zkušeností, abychom všem, kteří
o to stojí, usnadnili správu vozového parku. Ta totiž může být poměrně složitá. Vyžaduje důkladné znalosti o autech, financích, pojištění, právních a daňových souvislostech. My toto potřebné know-how za čtyřicet pět let, po které se této činnosti věnujeme, máme.

...jsou naše hodnoty, podle kterých se chováme jak ke klientům, tak ke svým kolegům. Čtyři základní pilíře chování každého zaměstnance společnosti LeasePlan jsou: Závazek – Odbornost – Vášeň – Respekt

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com